جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

اولویت کاری دهیاران بخش مرکزی عمران ، آبادانی و کارآفرینی است.

  بخشدار مرکزی در گفت و گو با خبرنگار کبودراهنگ انلاین، اظهار داشت:با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال ۹۵ به سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، در راستای تحقق فرمایش آقا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

  محمود نوروزی با اشاره به حساسیت نامگذاری امسال و وضعیت اقتصادی بخش افزود: دهیاران باید اولویت کاری خود را بر اساس اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل برنانه ریزی کنند و به سمت اشتغالزایی و کار آفرینی گام بردارند چرا رونق اقتصادی و رشد هر منطقه بستگی به اقتصاد و درآمد مردم دارد لذار در این مسیر از هیچ کوشش نباید دریغ کرد. وی بیان داشت: شهرستان کبودراهنگ بویژه بخش مرکزی درارای ظرفیت های بسیار بالایی برای کارآفرینی است و شرایط مستعدی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف دارد.

  بخشدار مرکزی کبودراهنگ تصریح کرد:سرمایه گذاری در صنعت کفش روستای طاهرلو، شوریجات روستای نور آباد و روستای اورقین، پرورش قارچ در روستای امیر آباد، صنعت ادوات کشاورزی در داق داق آباد و از همه مهمتر سرمایه گذاری در روستاهای کرد آباد و ویان که جزو روستاهای مطرح در تولید لباس و مانتو می باشند می تواند کمک شایانی به حوزه اشتغال نماید.

  بخشدار مرکزی تحقق و نتیجه بخش بودن این فرصت ها و ظرفیتها را مدیریت صحیح و برنامه ریزی دقیق دانست و گفت:دهیاران به عنوان مدیران ارشد روستا در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل خوبی را باید داشته باشند و بهوامید اینکه تا پایان سال ۹۵ هیچ بیکاری در منطقه نباشد همچنین شاهد رونق اقتصادی و افزایش تولیدی های مختلف در بخش باشیم.

  بخشدار مرکزی ادامه داد: همه دهیاران باید در حوزه عمران و آبادانی روستا نیز از هیچ کوشش دریغ نکن و با توجه به اعتبارات دهیاری ها اقدام به توسعه روستا نمایند.


  این مطلب تا کنون 32 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 22 فروردين 1395
  منبع
  برچسب ها : مرکزی ,اقدام ,روستای ,دهیاران ,بخشدار ,اقتصاد ,بخشدار مرکزی ,سرمایه گذاری ,مقاومتی اقدام ,اقتصاد مقاومتی ,رونق اقتصادی ,اقتصاد مقاومتی اقدام ,
  اولویت کاری دهیاران بخش مرکزی عمران ، آبادانی و کارآفرینی است.

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر